0
 • Alışveriş sepetiniz boş!

 • Sık Sorulan Sorular

  • Sipariş verirken üye olmak zorunda mıyım?

  Üye olmak zorunda değilsiniz, ödeme esnasında ilk açılan sayfa misafir alışveriş sayfasıdır, eğer üye olmak istiyorsanız ayrıca hesap oluşturabilirsiniz.

  • Telefonla da sipariş verebilir miyim?

  Telefonla sipariş verebilir ödemeyi kapıda ister nakit isterseniz kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme bedeli sepet toplamına ayrıca eklenir. (Nakitte 6.00 TL – Kredi Kartında 7.50 TL)

  • Hangi kargo ile çalışıyorsunuz ve kargo ücretleriniz ne kadar?

  Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Alışveriş esnasında istediğinizi seçebilirsiniz.

  Yurtiçi Kargo 100TL'ye kadar 8.00 TL, 100 ile 150 TL arası 6.00 TL, 150 TL üzeri kargo ücretsizdir.

  • Kargo Ücretsiz seçeneğinde hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?

  Firmamız Kargo Ücretsiz seçeneği kullanılan siparişlerde gönderimi Yurtiçi Kargo ile yapmaktadır.

  • Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

  Tüm kredi kartlarıyla, kapıda ödeme sistemiyle (ister nakit isterseniz kredi kartı) veya havale/eft seçeneğiyle ödeyebilirsiniz.

  • Siparişim ne zaman kargoya verilecek öğrenebilir miyim?

  Siparişleriniz gerçekleştiği zaman stokta bulunan ve/veya anlaşmalı yayınevlerimizden temin edilen ürünler aynı gün içinde (saat 12.30 kadar olan siparişler için geçerlidir, bu saatlerden sonra gelen siparişler ertesi gün) kargoya verilmektedir. Stoklarımızda bulunmayan kitaplar en geç 2 iş günü içinde kargoya verilir.

  Ayrıca siparişinizin kargoya verileceği gün sms ve e-posta yoluyla bildirilecektir.

  • Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

  Kargoya verildiği gün saat 20:00’den sonra sms ve e-posta yoluyla hangi kargo ile gönderildiği bildirilmektedir.

  • Sipariş kargo takibi nasıl yapabilirim?

  Size kargoya verildi mesajı geldikten sonra Kargo Takibi sayfamızdan sipariş numaranızı veya kargo takip numaranızı girerek kargo hareketlerinizi takip edebilirsiniz.

  • Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

  Bize telefon veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilir ve sipariş iptali isteyebilirsiniz. Eğer sipariş kargoya verildi ise yapılan masraflar (kargo, havale/eft ücretleri v.b.) düşülerek iade işlemi gerçekleşmektedir (kredi kartı iade işlemleri bankalar arası işlemlere göre 3 – 4 iş günü içerisinde hesaplarınıza yansımaktadır).

  • Aldığım ürünü iade etmek istiyorum. İade şartlarınız nelerdir?

  Ürününüzü/Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihinden itibaren “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler (bu ürünler içerisinde Kitap vardır dikkatinize)” ile ürününüzün/ürünlerinizin kusurlu/arızalı/bozuk olması halleri haricinde- 14 (on dört ) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” hangileridir?

  a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

  b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

  c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

  ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.

  d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

  e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

  f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.

  g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.

  ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.

  h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.